» Wstępniak

Witajcie!

Zmiany, zmiany, zmiany… Gateway cały czas przechodzi zmiany, obraz naszego magazynu i naszej strony cały czas się krystalizuje. Uważnie patrzymy na to, jak reagujecie na nasze poczynania i staramy się dostarczyć Wam produkt jak najwyższej jakości. Przechodzimy zmiany, ale cały czas jesteśmy tu dla Was – dla naszych czytelników!

Od pewnego czasu artykuły pojawiają się najpierw na naszej stronie, później zaś w magazynie – jak pokazują wskaźniki to słuszna decyzja, którą będziemy kontynuować. Za nami huczna przemiana szaty graficznej, oraz przetasowania w samej redakcji. Cały czas transformacji podlega też struktura naszego forum, pojawiają się nowe pomysły na wykorzystanie Facebooka. Przeprowadziliśmy dla Was pierwszy konkurs, z pomocą Metal Mind Productions i zespołu Believe.

A to dopiero początek. W kolejce między innymi zmiana interfejsu strony, ułatwienie dostępu dla nowych chętnych do współpracy, czy zacieśnienie kolaboracji z innymi mediami kulturalnymi. Nasze plany i pomysły nieraz jeszcze Was zaskoczą, mamy nadzieję, że jak najbardziej pozytywnie – nadal chcemy aby Magazyn Gateway był atrakcyjną konkurencją dla mainstreamowych mediów, by stanowił alternatywę dla masowej informacji. Pokazywał rzeczy nowatorskie, ciekawe, a przede wszystkim inspirował do działania, do tworzenia, do bycia innym niż wszyscy.

Numer szósty jest niezwykle bogaty w teksty. Mamy dla was wywiady, recenzje filmów, gier i muzyki, kilka interesujących artykułów i kontrowersyjnych opinii. Nowością są dwa cykle :”Uwaga, Strumień Świadomości”, oraz „Tylko Dla Dorosłych”. Pierwszy w niespotykany dotąd sposób mierzy się z legendarnymi albumami muzyki instrumentalnej, drugi zaś, autorstwa naszego najbardziej kontrowersyjnego tekściarza Pipkina, zaznajomi Was z tematami o których inni boją się głośno mówić.. Warto również zwrócić uwagę na teksty Grysztofa – to nasz nowy współpracownik, który mimo debiutu w tym numerze, dostarczył materiał na bardzo wysokim poziomie.

Standardowo, kończąc mój wstępniak zachęcam nie tylko do lektury, ale i do współpracy z nami. Jesteśmy otwarci na nowości, chętnie poznajemy odmienne punkty widzenia i oferujemy wolność słowa, pomoc i możliwość rozwoju.

Czekamy właśnie na Was!

Redaktor Naczelny Subterranean
Oraz Redakcja Magazynu Gateway

» Kontakt :

» Podyskutuj :