» Wstępniak

Witajcie !

Wracamy do Was po długiej przerwie i przepraszamy Was od razu : przykro nam, że tyle kazaliśmy na siebie czekać. Jednak stacja kosmiczna Gateway znowu wyłania się z otchłani kosmosu, aby otworzyć przed Wami bramy do nieznanych galaktyk kultury!

Skąd ten przydługi przestój w naszej działalności, zapewne chcecie zapytać. Cóż, spójżcie na naszą stronę, na magazyn, na forum. Tak jest ! Nadeszły zmiany i to jak wielkie. Możemy mówić o małej rewolucji. O to przed Wami Gateway 2.0 !

To nie tylko nowy, mamy nadzieję że odpowiednio bajerancki wystrój. To także nowe funkcje, które ułatwią Wam z nami kontakt i pomogą nam poznać Wasze opinie o tym co piszemy i co robimy. Pod tekstami pojawiło się pole komentarzy i śmiało zachęcamy Was do korzystania z niego. Wyraźcie co myślicie, czy to będzie coś pozytywnego, czy może pełnego jadu – czekamy na Wasz głos!

Co do Waszego głosu… Standardowo ponawiam apel o odzew z Waszej strony. Czekamy nie tylko na czytelników, przede wszystkim zapraszamy do wymiany zdań i aktywnego uczestnictwa w życiu Gateway. Każdy z Was może napisać tekst, zabrać głos w dyskusji, być na nie, albo na tak. Dajemy wam szansę na wypowiedź, na to by była ona usłyszana i wydana na świat z odpowiednią oprawą. Przyłącz się do nas. Wstąpcie do załogi !

Mając za sobą część powitalno-agitacyjną, możemy przejść do sedna. A sednem w tym numerze jest „Sztuka animacji”. Parę animowanych produkcji już się przewinęło przez nasze łamy, jednak tym razem postanowiliśmy uczynić je głównym bohaterem. Poczytacie więc o fenomenalnym „More” ( które opisał nam nasz nowy załogant Radigy), wybierzecie się w podróż na „Dziką planetę”, oraz poznacie bliżej uznanego na całym świecie autora, twórcę słynnego „Iluzjonisty" i „Tria z Bellville” Sylviana Chometa.

Mamy też z dawna zpowiadaną recenzję „Prometeusza”, która jak film – nie każdemu zapewne się spodoba. A także wywiad, chyba najbardziej interesujący do tej pory – ze znanym i uznanym zespołem Votum, z okazji nadchodzącej premiery nowego krążka tej progmetalowej grupy.

A to przecież nie wszystko !

Chcecie więcej? Pozostańcie z Nami. Jesteśmy tu dla Was!

Redaktor Naczelny Subterranean
oraz redakcja magazynu „Gateway”

» Kontakt :

» Podyskutuj :