» Wstępniak

Witajcie!

Po raz kolejny zabieramy was w fantastyczną podróż po wszechświecie kultury, startując prosto z naszego kosmodromu Gateway. Zanim jednak wybierzemy się na tą wycieczkę, MY, redakcja, chcielibyśmy podziękować Wam za wszelkie uwagi, słowa krytyki i chęci wsparcia, które do nas napływają. Cieszymy się ze stopniowo rosnącej popularności naszego projektu. Cieszymy się, że są ludzie, którzy chcą dać się nam porwać w wir przygody.

Dziękujemy Wam i jak zwykle, obiecujemy, że nadal będziemy starali się sprostać Waszym oczekiwaniom i Was zaskakiwać coraz to nowymi pomysłami.

Wracając jednak do sedna sprawy, w tym miesiącu zamierzamy Was trochę postraszyć i ponawiedzać. Z góry wybaczcie, jeżeli nazbyt przyłożyliśmy się do roboty i w nocy śnić się Wam będzie KOSMICZNY LATAJĄCY ROBAK, KTÓRY GWAŁCI, bądź banda orientalnych duchów, zmuszająca Was do gry na instrumentach strunowych japońskiego pochodzenia – działaliśmy w dobrej wierze.

Odważnych zachęcamy do lektury tekstów związanych z tematem numeru: czyli duchami, zjawami i wszelakimi potworami paranormalnego pochodzenia. A dla tych o słabszych nerwach?… Cóż, zawsze pozostają im artykuły spoza nawiedzonego kręgu, a takich się kilka znalazło, jak choćby recenzje płytowych nowości, których raczej nie powinniście przegapić. Zawsze możecie też skonfrontować się ze swoim strachem, do czego serdecznie zapraszamy – wszak jak pisał ongiś klasyk „Fear is the mindkiller”.

Lato to, co prawda, okres dość leniwy, jednak nie ma co marudzić i zwlekać – kto nie maszeruje ten ginie! W myśl tej dewizy, już wkrótce ruszy nasza kampania reklamowa, której szczegółów na razie zdradzać nie zamierzamy – jednak, zachęcamy Was do pomocy! Mówcie o Gateway znajomym, pomagajcie zamieszczając notki o nas na facebooku, NK, twitterze – odwiedzajcie nasze forum internetowe i wypowiadajcie się na temat magazynu.

Pamiętajcie, jesteśmy tu dla Was. I będziemy tak długo, jak długo Wy pozostaniecie z nami.

Redaktor Naczelny Subterranean
oraz redakcja magazynu „Gateway”

» Kontakt :

» Podyskutuj :