Javascript jest akutalnie wyłączony. Ta strona wymaga włączenia skryptów. Proszę włącz javascript w swojej przeglądarce!

» Chcesz współpracować?

Poszukujemy osób chętnych do współpracy. Szukamy zarówno osób które chciałby publikować na naszych łamach swoje artykuły, jak rówież kogoś kto ma ochotę powyżywać sie trochę jako grafik. Nie ukrywamy, że preferowalibyśmy stałą współpracę.

» Kto może publikować?

Prawie każdy. Nie patrzymy na Twój gust, poglądy, wyznanie. Nie musimy sie z Tobą zgadzać, ani Ty nie musisz się zgadzac z nami. Stawiamy na pełny pluralizm poglądów i możliwość ich swobodnego wyrażania. Musisz umieć tylko jedną rzecz: pisać. Przekonująco i w dobrym stylu. „Gateway” nie jest kolejnym internetowym wychodkiem intelektualnym, gdzie można wylewać swoje żale i frustracje. To nie jest miejsce, gdzie akceptowane będą treści rasistowskie czy szerzące nienawiść do kogokolwiek. Jesteśmy wyczuleni na treści wulgarne oraz nieakceptowane prawnie. Chcemy mieć swój malutki wpływ w poprawę jakości debat w internecie.

Kolejna nie mniej istotna kwestia: nie przewidujemy żadnego wsparcia finansowego za pracę przy magazynie.

Przede wszystkim musisz zaakceptować jedną rzecz: to głównodowodzący „Gateway” decydują, czy Twój tekst znajdzie się na łamach magazynu czy nie. Jeśli jesteś naprawdę dobry, sam masz szanse stać się moderatorem, redaktorem czy administratorem.

Nie zapomnij zapoznać się z Regulaminem „Gateway”.

» Gdzie przesłać tekst?

Najpierw musisz zarejestrowac się na naszym forum, i wyrazić chęć współpracy w odpowiednim dziale. Po wykonaniu tej czynności, zostanie Ci udostepniony specjalny dział na forum przeznaczony dla członków redakcji.

Swój tekst w chwili obecnej nalezy wysłac na nasz adres e-mail: info@gateway-mag.pl. Pamiętaj, aby w temacie wiadomości zawrzeć tytuł swojego tekstu, oraz swój nick, który musi odpowiadać temu, którym rejestrowałeś/aś się na forum.

To wszystko. Jeśli przesłany tekst spodoba sie naczelnemu, witaj w redakcji :)

» Wygląd mojego artykułu

Artykuł do publikacji przygotowuje grafik który dostosuje się do wszelkich sugestii osoby publikującej. Wszystkie szczegóły dotyczące swojej publikacji możesz omówić na forum w specjalnym dziale redakcyjnym, który zostanie Ci udostepniony po wyrażeniu chęci współpracy w magazynie.

Jeśli chcesz dodać jakieś zdjęcia do swojego artykułu, wstaw linki do obrazków na przykład na końcu swojego tekstu. Im większe zdjęcia tym lepiej. Pamiętaj jednak, że na naszej stronie Internetowej Twój tekst ozdobiony będzie tylko avararem oraz zdjęciem głównym. Większa ilość ilustracji będzie widoczna w numerze do pobrania.

dzial