Javascript jest akutalnie wyłączony. Ta strona wymaga włączenia skryptów. Proszę włącz javascript w swojej przeglądarce!

[Wyniki] Płyta Belive „The Warmest Sun In Winter”

Napisane przez: Redakcja , Rodzaj: Konkurs , Dodane: 2013-05-17
Właśnie dobiegł końca pierwszy w historii naszego magazynu konkurs, w którym do wygrania była płyta zespołu Believe – „The Warmest Sun In Winter”. Konkurs odbył sie dzięki uprzejmości zespołu Believe oraz wytwórni Metal Mind Productions.

W konkursie chcieliśmy od was odpowiedzi na pytanie "Jaki jest Twój ulubiony utwór zespołu Believe i dlaczego?" oraz polubienia naszego magazynu na facebooku lub rejestracji na naszym forum. Z wszystkich nadesłanych przez was odpowiedzi które spełniały kryteria naszego konkursu wybraliśmy zwycięzki tekst, którego autorem jest:

Pani Katarzyna Dębczak.

Gratulujemy! Poniżej publikujemy jej odpowiedź na pytanie konkursowe:

Ciężko jest wybrać jeden, ulubiony utwór Believe, ponieważ ich dotychczasowy dorobek jest pełen wspaniałych utworów. Ale jeśli już muszę niech to będzie "Tales From Under The Tree" z albumu This Bread Is Mine. Muszę przyznać, że ten album długo we mnie dojrzewał. Jeśli chodzi o ten właśnie utwór zaczarował on mnie swoimi słowami oraz tym, w jaki sposób Karol Wróblewski wyśpiewuje je. Są naładowane emocjami, pewną rozpaczą po której na moment można odetchnąć przed kolejnym zanurzeniem się w otchłani, tym razem już nie tak gwałtownie. Choć utwór ten trawa ponad siedem minut, podczas jego odsłuchiwania nie czuję w ogóle mijającego czasu. Jego klimat jest unikatowy, choć typowy dla zespołu, który wie jak zawładnąć słuchaczem. Pierwsze słowa utworu trafiają mnie najbardziej, bo to, że świat jest zły wie prawie każdy, ale ty nie bądź, bądź dobry, o tym nie wielu już pamięta. Ciężko jest mi przelać wszystkie odczucia towarzyszące temu utworowi, uważam jednak, że to właśnie on stoi na pierwszym miejscu w moim prywatnym rankingu najlepszego utworu zespołu Believe.

Ze zwycięzcą skontaktują się w najbliższym czasie odpowiedni członkowie naszej redakcji. Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej zabawy, oraz życzymy powodzenia w kolejnych konkursach Magazynu Gateway!

Bądźcie z nami!

Inne teksty tego autora: