Sport

› Debaty na dowolny temat.

Re: Sport

Postprzez Pipkin » 13 cze 2012, o 12:40

Moja drużyna zremisowała :( Dzagojew [*]
Pipkin
Nazi kura z kosmosu

Postprzez kotarzyna » 14 cze 2012, o 14:53

Pipkin, i tak przynajmniej dojdą do ćwierćfinałów te Twoje czerwone. :mrgreen:
Piłka nożna jest nudna jak cholera, nie jest sportem kontuzyjnym, nie napierdalają się jak w boksie, nie jest szybka, zbyt mało sędziów moim zdaniem żeby werdykt był słuszny... cóż więc przemawia za nią do milionów? Poza tym, że może być najbardziej biedackim sportem. Nawet do kajakarstwa potrzebujesz kajaka, do ping ponga stołu, badmintona paletki i siatki, tutaj wystarczy ta... gała i 4 krzewy, trawa.
Jeśli już miałabym być fanem gały to wolę osobiście grać w szybsze dyscypliny, rozgrywka z danej strony musi się skończyć w 10 s przepisowo:
http://www.youtube.com/watch?v=jwlcpw2f ... re=related
:D biało czerwone gardła wymiękłyby przy tym, bramka nie ma ponad 4 m tylko na całą szerokość boiska :D i co gorsza musisz uważać żeby nie kopnąć w głowę swojego bracha ;)
kotarzyna
Redakcja

Postprzez radigy » 14 cze 2012, o 17:02

piłka nożna była by fajna gdyby trochę zmienić zasady. Żeby było trochę mniej teatrzyku i więcej siły. I po 10 bramek na spotkanie a nie 1.
cui bono
Obrazek
radigy
Redakcja

Postprzez Pipkin » 14 cze 2012, o 17:07

radigy napisał(a):piłka nożna była by fajna gdyby trochę zmienić zasady. Żeby było trochę mniej teatrzyku i więcej siły. I po 10 bramek na spotkanie a nie 1.

podobno liga pld amerykanska ma takie cuda
Pipkin
Nazi kura z kosmosu

Postprzez radigy » 14 cze 2012, o 17:09

muszę obczaić.

@zarazek: http://www.sadistic.pl/wywiad-po-meczu-vt121443.htm
o prosze jest i wywiad haha
cui bono
Obrazek
radigy
Redakcja

Postprzez the patient » 15 cze 2012, o 19:52

impreza na stadionie mega jest. Więcej co się tam dzieje napiszę po euro. Mega nas ścigają za mówienie za dużo i wstawanie nawet fotek z stadionu na fb ganiają nas. kontrolują. kary za wszystko można dostać.

Powiem tyle praca nie lekka ale atmosfera mega. Nie długo wstawie zdjęcia i opowiem jak na stadionie się pracuje i jaka jest organizacja ( a w zasadzie jej brak ):P
the patient
Redakcja

Postprzez Zaratustra » 16 cze 2012, o 20:49

Masakra. I jeszcze mojego ulubionego generała zamordowali. Ide pisać o seppuku.
"Thunderbolt and lightning, very very frightening me. Galileo, Galileo, Galileo figaro, Magnifico..."
Zaratustra
Z-ca Red. Naczelnego

Postprzez radigy » 16 cze 2012, o 21:15

ale gwałt
cui bono
Obrazek
radigy
Redakcja

Postprzez subterranean » 17 cze 2012, o 11:09

Już za 4 lata Polska mistrzem swiata lol
Vigilans Aeternum exitum cupio
Mihi nomen Orphanus Orphanus
Diem gemitus lacrimamque divae matris
Quae spes mihi sunt
L'Cie, pandere foris promisisti plenas lucis perpetuae
subterranean
Redaktor naczelny

Postprzez Pipkin » 17 cze 2012, o 12:08

subterranean napisał(a):Już za 4 lata Polska mistrzem swiata lol

Ruscy też polecieli. Teraz zostały mi tylko 3 zospoły, którym kibicuję - Chorwacja, Ukraina i Dania.
Pipkin
Nazi kura z kosmosu

Postprzez Zaratustra » 28 lip 2012, o 00:17

Słaba ta inauguracja była w tym roku. A co olimpiadę oglądam, no, staram się przynajmniej ceremonie otwarcia igrzysk. Nic nie pobije gigantycznego hologramu DNA w Atenach w 2004 roku. Jedynie Bjork wykonująca na żywo jakiś kawałek z Medulli nie pasowała do całokształtu. Pamiętam każdy urywek, z Chin tylko początek (bo potem miałczeli strasznie). A oglądając inaugurację z Londynu uświadomiłem sobie, jak wiele rzeczy z UK nie lubię, a chyba miało wyjść odwrotnie.

(Coś jest ze mną nie tak, bo często zdarza mi się wymyślać scenariusze kolejnych otwarć olimpiad. Kumacie, kosicie działkę i wymyślacie otwarcie jakiegoś tam święta sportowego za cztery lata. Nikt nie ma tak głupich pomysłów na świecie, mogę się założyć o trzysta dolców. I tak na przykład Daft Punk wykonywał by Derezzed na zupełnie nowym instrumencie, który trzaskał by piorunami na lewo i prawo, aż by Łukaszence kopara opadła, a Putin biegłby mi uścisnąć rękę [bo wykonuje Derezzed razem z Daftami, kumacie, skomponowałem go, i tak poza tym otrzymałem Nobla w wieku lat 18 za obalenie hipotezy Riemanna, dlatego jestem taki sławny])

Sportowo to w sumie nie mam specjalnych oczekiwań po tej olimpiadzie, za wyjątkiem tego, że pobijemy medalowo Niemców. Lubię wierzyć w rzeczy niemożliwe. W ogóle lubię jak Niemcy dostają po dupie, nic na to nie poradzę. Obejrzę sobie Bolta (który przegra), Phelpsa (który dobije do 18 medali, on może starać się już o brąz, i tak jest wielki), Majewskiego i Małachowskiego, jakieś replaye dupeczek na youtubie, i popodniecam się przez parę sekund, że nie istnieje na tym świecie nic (poza "Paktem o nierozprzestrzenianiu Broni Jądrowej") tak bardzo scalającego wszystkie narody świata jak boska Olimipa. Zawsze będę podziwiać ideę olimpiady, to jedna z najlepszych rzeczy jaką wynaleziono. I ta jedność z czasami kiedy ludzie nauczyli się pięknie myśleć. Cudo. Wyobraźcie sobie, że przylatują Raptory z kosmosu i mówią, żebyśmy pokazali na co nas stać. I co im pokażemy, Zderzacz Hadronów? Quake'a 3? Bitch, please. Bolta im pokażemy.
"Thunderbolt and lightning, very very frightening me. Galileo, Galileo, Galileo figaro, Magnifico..."
Zaratustra
Z-ca Red. Naczelnego

Postprzez the patient » 28 lip 2012, o 11:02

SREBRNY MEDAL SYLWII BOGACKIEJ!!!!!! dobry początek.

Ceremonii otwarcia nie oglądałem, z lenistwa.
the patient
Redakcja

Postprzez radigy » 8 sie 2012, o 21:24

nie
nawidze

oglądać meczy siatkarzy z ludźmi którzy nie mają najmniejszego pojęcia o tym sporcie.
cui bono
Obrazek
radigy
Redakcja

Postprzez Zaratustra » 9 sie 2012, o 23:05

Taka trochę lipna dla nas ta olimpiada, tyle medali nam przed nosem przeleciało...
Ale Majewski był the best, mój idol po prostu.
Zaratustra
Z-ca Red. Naczelnego

Postprzez kotarzyna » 10 sie 2012, o 08:03

Majewski to poza tym fajny koleś, na prawdę (tak personalnie):)
mimo wszystko mamy 9 medali chyba, to całkiem nieźle
kotarzyna
Redakcja

Postprzez Carmen » 13 paź 2012, o 12:27

Byłam we Wrocu w dniu meczu Polska Czechy, fajna atmosferka, poczułam taki zew patriotyzmu eh... Ale na kilka godzin przed meczem leciałam do siebie i ze względu na wynik meczu nie żałowałam zbyt, że nie zostałam, przynajmniej ominęła mnie chwilowa sportowa żałoba. Ale chyba mamy to już we krwi, czyż nie?
Co do Olimpiady, nie miałam możliwości oglądać, i żałuję bo lubię, ale też wydaje mi się że wiele nie straciłam (jeśli chodzi o naszą reprezentację).
Ostatni czas obfitował u mnie w wiele przemyśleń, i to dość głębokich w porównaniu do tego, jakie wydarzenia najpierw ten stan spowodowały. I jednym z tych wielkich przemyśleń jest to, że muszę wrócić do mojej miłości tańca. Nie nie żartuję, to jest naprawdę wielkie odkrycie moich ostatnich dni. Człowiek musi się spełniać, by być szczęśliwym, czasami nie doceniamy tej prawdy życiowej. Poznałam kiedyś kogoś kto mnie niezwykle zainspirował. Roztaczał wokół siebie niesamowitę aurę, a wszystko czego dotykał, zamieniał w złoto. I był pozbawiony przy tym jakiejkolwiek pretensji. A w czym tkwił sukces? Spełniał siebie. Aż tyle i tak mało jednocześnie. Tak, to jest moje wielkie przemyślenie ostatnich dni. Wybaczcie ten post, ale właśnie dowiedziałam się, że zmarła mi Babcia, więc mam problem by wyrazić się jaśniej, ale to właśnie ostatnio odkryłam.
Some men see things as they are and say why. I dream things that never were and say why not.
Carmen
Stationary Traveller

Postprzez brena » 14 paź 2012, o 11:04

Carmen napisał(a):Byłam we Wrocu w dniu meczu Polska Czechy, fajna atmosferka, poczułam taki zew patriotyzmu eh... Ale na kilka godzin przed meczem leciałam do siebie i ze względu na wynik meczu nie żałowałam zbyt, że nie zostałam, przynajmniej ominęła mnie chwilowa sportowa żałoba. Ale chyba mamy to już we krwi, czyż nie?
Co do Olimpiady, nie miałam możliwości oglądać, i żałuję bo lubię, ale też wydaje mi się że wiele nie straciłam (jeśli chodzi o naszą reprezentację).
Ostatni czas obfitował u mnie w wiele przemyśleń, i to dość głębokich w porównaniu do tego, jakie wydarzenia najpierw ten stan spowodowały. I jednym z tych wielkich przemyśleń jest to, że muszę wrócić do mojej miłości tańca. Nie nie żartuję, to jest naprawdę wielkie odkrycie moich ostatnich dni. Człowiek musi się spełniać, by być szczęśliwym, czasami nie doceniamy tej prawdy życiowej. Poznałam kiedyś kogoś kto mnie niezwykle zainspirował. Roztaczał wokół siebie niesamowitę aurę, a wszystko czego dotykał, zamieniał w złoto. I był pozbawiony przy tym jakiejkolwiek pretensji. A w czym tkwił sukces? Spełniał siebie. Aż tyle i tak mało jednocześnie. Tak, to jest moje wielkie przemyślenie ostatnich dni. Wybaczcie ten post, ale właśnie dowiedziałam się, że zmarła mi Babcia, więc mam problem by wyrazić się jaśniej, ale to właśnie ostatnio odkryłam.

współczuję Carmen. jakbyś chciała pogadać, to wiesz gdzie mnie znaleźć. byle przetrwać, przeczekać. z czasem wszystko wróci do normy.
pay your respects to the vultures for they are your future
brena
Pioneer Over C

Postprzez radigy » 21 paź 2012, o 20:48

cui bono
Obrazek
radigy
Redakcja

Postprzez Zaratustra » 10 lis 2012, o 03:25

Obrazek
Zaratustra
Z-ca Red. Naczelnego

Postprzez Zaratustra » 10 lis 2012, o 23:16

Wach ma łeb ze stali.

Obrazek
Zaratustra
Z-ca Red. Naczelnego

Postprzez Carmen » 18 wrz 2013, o 16:55

brena napisał(a):
Carmen napisał(a):Byłam we Wrocu w dniu meczu Polska Czechy, fajna atmosferka, poczułam taki zew patriotyzmu eh... Ale na kilka godzin przed meczem leciałam do siebie i ze względu na wynik meczu nie żałowałam zbyt, że nie zostałam, przynajmniej ominęła mnie chwilowa sportowa żałoba. Ale chyba mamy to już we krwi, czyż nie?

współczuję Carmen. jakbyś chciała pogadać, to wiesz gdzie mnie znaleźć. byle przetrwać, przeczekać. z czasem wszystko wróci do normy.

Trochę już minęło, ale miło zobaczyć taki post, dzięki Brenia, chętnie i bez powodu porozmawiam.

A jeszcze co do Olimpiady, ładnie o niej napisałeś Zarazek. Jestem wielką fanką wszystkich Twoich wizji, serio :-)
Some men see things as they are and say why. I dream things that never were and say why not.
Carmen
Stationary Traveller

Postprzez romans » 26 paź 2015, o 10:37

Dla mnie najlepszą rozrywką jest jazda na rowerze górskim. Często gram też w piłkę nożną.
romans

Postprzez sosenka » 28 paź 2015, o 13:32

Jesli sport to tylko tenis stołowy. MaM dobrego sparing partnera, dlatego gra przynosi wiele satysfakcji.
sosenka

Postprzez karas » 30 paź 2015, o 13:35

Ja gram w karty, uwielbiam pokera sportowego, w zespołowo tak na ostro to lubię w siatke popykać.
karas

Postprzez martazo » 2 lis 2015, o 10:45

Ja gram w koszykówkę. Poza tym jeszcze jeżdzę na rolkach oraz biegam.
martazo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do » Off topic